Web Blog Lukáše Kaňky

NEVER GIVE UP

Menu
  • Má cesta do IT
  • O mně
Menu

Munzee hra s QR kódy

Zveřejněno v 8 srpna, 20148 září, 2020 od administrator

Další z her která vás vytáhne ven.Je podobná geocachinu, ale nehledáte krabičky místo nich takzvané QR kódy.Ke hře je potřeba mít telefon se systémem android nebo iphone.Déle telefon musí mít fotoaparát na čtení kódu , gps a aktivní datový tarif.Pokad chcete hledat poklad, po registraci a stažení aplikace můžete vyrazit na lov.V čechách těchto pokladů moc zatím není (Praha,Brno a další větší města už mají své hráče), ale pokud máte poblíž tak se vám zobrazí na mapě.Až najdete poklad v aplikaci zmáčknete tlačítko pro skenování kódu a aplikace vám hned přičte body.
Tuto hru sám hraji několik pokladů jsem založil v Jablonci nad nisou. Ale stejně hlavní hrou pro mne zůstane geocaching.
Hra munzee  oproti geocachingu má výhodu v rychlejším logování lépe jsou k nalezení(pro někoho výhoda).
Její největší nevýhoda nutnost  mít datový tarif.

Munzee.com oficiální stránky hry

Příště se dozvíme něco o tom jak munzee QR kód založit.

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Hledat

Rubriky

  • Geo hry (9)
  • iMac (1)
  • iOS (1)
  • MacBook (1)
  • macOS (4)
  • Mobilní telefony (3)
  • Návody (11)
  • Recenze (7)
  • Sociální sítě (4)
  • Testing (4)
  • Testy (5)
  • Uncategorized (1)

Štítky

android aplikace Apple C.D.Payne cloud digiroman geocaching iMac iOS knihy koloběh MacBook Mládí v hajzlu munzee MySQL návody opencaching Oracle pc plurk Safari Sixteen socialní sítě software sony SQL telefony tester testování testy twitter waymarking wear

Archivy

  • Říjen 2020
  • Září 2020
  • Září 2018
  • Květen 2018
  • Září 2017
  • Listopad 2016
  • Září 2016
  • Říjen 2014
  • Září 2014
  • Srpen 2014
  • Duben 2014
  • Září 2013
  • Únor 2013
  • Duben 2012

Nejnovější komentáře

  • SQL základy 1. část – Web Blog Lukáše Kaňky: SQL dotazy na databázi ve vašem disku – není problém.
  • SQL dotazy na databázi na vašem disku – není problém. – Web Blog Lukáše Kaňky: SQL základy 1. část
  • SQL základy 1. část – Web Blog Lukáše Kaňky: Základy testování 2. část
  • SQL základy 1. část – Web Blog Lukáše Kaňky: Základy testování 1. část
  • Základy testování 2. část – Web Blog Lukáše Kaňky: Základy testování 1. část

Základní informace

  • Přihlásit se
  • Zdroj kanálů (příspěvky)
  • Kanál komentářů
  • Česká lokalizace

Tweets

Tweets by KankysCZ

toplist

© 2021 Web Blog Lukáše Kaňky | Powered by Minimalist Blog WordPress Theme