SOOR - music player

SOOR je skvělý hudební přehrávač, který přehrává hudbu z Apple Music díky API co Apple nabízí tvůrcům APP. SOOR toho umí velmi mnoho, jeho nejsilnější věcí je doporučování hudby co máte rádi. SOOR vám hudbu doporučí neuvěřitelným způsobem, zapomeňte na doporučování Apple Music. Máte zde spoustu filtrů jak chcete hudbu doporučovat, můžete si nastavit policajta na hlídání vybraných interpretů. Když budou mít nový singl či album SOOR vás na něj upozorní.

SOOR
SOOR

V SOOR můžete editovat playlisty.

Nastavit si tmavý režim.

Zobrazovat texty písní.

Propojit ho se službou Last.fm a Song Link.

Podporuje iPhone i iPad.

SOOR nemá zkušební verzi, ale cena je vážně za něj skvělá. Stojí 179Kč. Vřele ho doporučuji. Odkaz na přehrávač najdete zde a v APP Store ho najdete na tomto odkazu.

 

 

MusicHarbor - už vám nikdy nic neuteče

 Skvělá aplikace která vám ukáže všechny nové alba, singly a videoklipy. Můžete si zobrazit alba co teprve vyjdou a nechat si udělat notifikaci do kalendáře. Myslím že bez této aplikace se kdo to s hudou myslí vážně neobejde. Hudbu můžete filtrovat dle žánru nebo jestli chcete singly či celá alba.

MusicHarbor
MusicHarbor

U své oblíbené kapely si můžete zobrazit všechna alba a singly, to samé i hudebních vydavatelství.

Aplikace je zdarma a dá se tak skvěle používat, ale můžete si připlatit pár nových funkcí v řádu pár desetikorun. MusicHarbor naistalujete jak na Mac tak i iPhone či iPad.

Autorem aplikace je Marcos Tanaka.

Stahovat můžete zde.